Kupować ISL62882CIRTZ-T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.75 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 5 V ~ 25 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-TQFN (6x6) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL62882CIRTZ-T |
| Rozszerzony opis: | - Converter, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN (6x6) |
| Opis: | IC REG PWM 2PHASE BUCK 40TQFN |
| Aplikacje: | Converter, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |