Kupować ISL6256HAZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 25V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-SSOP/QSOP |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 2 ~ 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 19 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL6256HAZ |
| Berło: | - |
| Ochrona usterek: | Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 28-SSOP/QSOP |
| Opis: | IC BATTERY CHARGER CTRLR 28-QSOP |
| Prąd - ładowanie: | Constant - Programmable |
| Prąd ładowania - Max: | 2.6A |
| Napięcie akumulatora: | 17.64V (Max) |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |