Kupować ISL3333IRZ-T7A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 40-QFN (6x6) |
| Seria: | - |
| Histereza odbiornika: | 35mV |
| Protokół: | RS232, RS422, RS485 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | ISL3333IRZ-T7A-ND ISL3333IRZT7A |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 2/2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL3333IRZ-T7A |
| Rozszerzony opis: | 2/2 Transceiver Full RS232, RS422, RS485 40-QFN (6x6) |
| Dupleks: | Full |
| Opis: | IC TXRX RS232/485 DL 2PRT 40QFN |
| Szybkość przesyłania danych: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |