ISL33001IBZ-T
Part Number:
ISL33001IBZ-T
Producent:
Intersil
Opis:
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8SOIC
Arkusz danych:
ISL33001IBZ-T.pdf
Wprowadzenie
Kupować ISL33001IBZ-T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:2.3 V ~ 5.5 V
Rodzaj:Buffer, Accelerator
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Kondycjonowanie sygnałów:-
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Wydajność:2-Wire Bus
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba kanałów:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:5 Weeks
Numer części producenta:ISL33001IBZ-T
Wkład:2-Wire Bus
Rozszerzony opis:Buffer, Accelerator 2 Channel 8-SOIC
Opis:IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8SOIC
Czas zwłoki:-
Szybkość transmisji danych (maks.):-
Obecny - Dostawa:4mA
Pojemność - Wejście:10pF