Kupować ISL3259EIRZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 10-DFN (3x3) |
| Seria: | - |
| Histereza odbiornika: | 28mV |
| Protokół: | RS422, RS485 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 1/1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ISL3259EIRZ |
| Rozszerzony opis: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 10-DFN (3x3) |
| Dupleks: | Half |
| Opis: | IC TXRX ESD 5V RS485/422 10-DFN |
| Szybkość przesyłania danych: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |