Kupować ISL32272EFVZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Driver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TSSOP |
| Seria: | - |
| Protokół: | RS422, RS485 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 4/0 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL32272EFVZ |
| Rozszerzony opis: | 4/0 Driver RS422, RS485 16-TSSOP |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC XMITTER ESD RS422 LP 16-TSSOP |
| Szybkość przesyłania danych: | 10Mbps |
| Email: | [email protected] |