Kupować ISL32175EFVZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Receiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TSSOP |
| Seria: | - |
| Histereza odbiornika: | 30mV |
| Protokół: | RS422, RS485 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 0/4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | ISL32175EFVZ |
| Rozszerzony opis: | 0/4 Receiver RS422, RS485 16-TSSOP |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC RCVR RS485/422 QD ESD 16TSSOP |
| Szybkość przesyłania danych: | 80Mbps |
| Email: | [email protected] |