Kupować ISL28227FRTZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 4.5 V ~ 40 V, ±2.25 V ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 10µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-TDFN (3x3) |
| Szybkość narastania: | 3.6 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba obwodów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 25 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL28227FRTZ |
| Zysk Bandwidth Product: | 10MHz |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-TDFN (3x3) |
| Opis: | IC OPAMP GP 10MHZ 8TDFN |
| Obecny - Dostawa: | 2.2mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 45mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 1nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| 3dB Pasmo: | - |
| Email: | [email protected] |