ISC1812ES2R2K
ISC1812ES2R2K
Part Number:
ISC1812ES2R2K
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM
Arkusz danych:
ISC1812ES2R2K.pdf
Wprowadzenie
Kupować ISC1812ES2R2K z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:1812
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:ISC-1812
oceny:-
P @ Częstotliwość:30 @ 7.96MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Powdered Iron
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:ISC1812ES2R2K
Indukcyjność:2.2µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - Test:7.96MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:80MHz
Rozszerzony opis:2.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 460 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Opis:FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM
DC Resistance (DCR):460 mOhm Max
Aktualna ocena:390mA