ISC1812BN4R7J
ISC1812BN4R7J
Part Number:
ISC1812BN4R7J
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
18262 Pieces
Arkusz danych:
ISC1812BN4R7J.pdf
Wprowadzenie
Kupować ISC1812BN4R7J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±5%
Dostawca urządzeń Pakiet:1812
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:ISC-1812
oceny:-
P @ Częstotliwość:30 @ 7.96MHz
Opakowania:Bulk
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Powdered Iron
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:ISC1812BN4R7J
Indukcyjność:4.7µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - Test:7.96MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:50MHz
Rozszerzony opis:4.7µH Shielded Wirewound Inductor 336mA 620 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Opis:FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
DC Resistance (DCR):620 mOhm Max
Aktualna ocena:336mA