Kupować ISC1210SYR68M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 1210 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | ISC-1210 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 40 @ 25.2MHz |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Powdered Iron |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | ISC1210SYR68M |
| Indukcyjność: | 680nH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Częstotliwość - Test: | 25.2MHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 180MHz |
| Rozszerzony opis: | 680nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 480 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 680NH 450MA 480 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 480 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 450mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |