IQ82C55AZ
IQ82C55AZ
Part Number:
IQ82C55AZ
Producent:
Intersil
Opis:
IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Arkusz danych:
IQ82C55AZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować IQ82C55AZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:4.5 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet:44-MQFP (10x10)
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:44-QFP
Typ wyjścia:Open Drain
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba I / O:24
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:IQ82C55AZ
Wyjście przerwań:No
Berło:Parallel
cechy:-
Rozszerzony opis:I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10)
Opis:IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Źródło wyjściowe / Zlewozmywak:2.5mA