INA154UA/2K5
Part Number:
INA154UA/2K5
Producent:
Opis:
IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Arkusz danych:
INA154UA/2K5.pdf
Wprowadzenie
Kupować INA154UA/2K5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±):8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V
Napięcie - Wejście offset:100µV
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOIC
Szybkość narastania:14 V/µs
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia:-
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba obwodów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Numer części producenta:INA154UA/2K5
Rozszerzony opis:Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Opis:IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Obecny - Dostawa:2.4mA
Obecny - Wyjście / Channel:60mA
Amplifier Type:Differential
3dB Pasmo:3.1MHz