Kupować ICM7225IQH+D z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 44-PLCC |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ICM7225IQH+D |
| Berło: | - |
| Rodzaj wyświetlacza: | LED |
| Cyfry lub znaki: | 4.5 Digits |
| Opis: | IC COUNT/DECOD LED 4.5DIG 44PLCC |
| Obecny - Dostawa: | 200mA |
| Konfiguracja: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |