Kupować ICL7673CPAZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Source Selector Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-PDIP |
| Seria: | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście: | 2:1 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | ICL7673CPAZ |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Rodzaj FET: | N and P-Channel |
| Rozszerzony opis: | OR Controller Source Selector Switch N and P-Channel 2:1 8-PDIP |
| Opis: | IC OR CTRLR SRC SELECT 8DIP |
| Obecny - Dostawa: | 1.5µA |
| Obecny - Wyjście (Max): | 38mA |
| Aplikacje: | Battery Backup, Industrial/Automotive, High Current Switch |
| Email: | [email protected] |