Kupować HVW-2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 1200V (1.2kV) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.410" Dia x 2.250" L (10.41mm x 57.15mm) |
| Seria: | HV |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | HVW-2 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 2A 1.2KVAC NON STD |
| Aktualna ocena: | 2A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | - |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |