Kupować HM86-11600LFTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm) |
| Seria: | HM86 |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HM86-11600LFTR |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 1.6mH @ 100kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 0.205" (5.20mm) |
| Rodzaj filtra: | - |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 1.6mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 350.5 mOhm |
| Opis: | CMC 1.6MH 500MA 2LN SMD |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 350.5 mOhm |
| Karta Grubość (mm): | 500mA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |