Kupować HM78D-7553R3MLFTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±20% |
|---|---|
| Test indukcyjności - połączone szeregowo: | 13.58µH |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | HM78D |
| Opakowania: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | 987-1438-1 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba zwojów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HM78D-7553R3MLFTR |
| Indukcyjność - połączone równolegle: | 3.3µH |
| Wysokość: | 0.189" (4.80mm) |
| Rozszerzony opis: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 18.3 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Opis: | INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD |
| Oporność DC (DCR) - Seria: | 73.2 mOhm |
| Opór DC (DCR) - równoległy: | 18.3 mOhm |
| Aktualne nasycenie - serie: | 2.7A |
| Obecne nasycenie - równolegle: | 5.4A |
| Current Rating - Seria: | 1.97A |
| Współczynnik natężenia prądu - równoległy: | 3.94A |
| Email: | [email protected] |