Kupować HLT-05-B5-P3-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 125V |
|---|---|
| Termination Style: | PC Pin |
| Seria: | HLT |
| Orientacja: | Vertical |
| Liczba obwodów: | 5 |
| Rodzaj mocowania: | PCB |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HLT-05-B5-P3-R |
| Typ bezpiecznika: | Block |
| Typ bezpiecznika: | Indicating Fuse |
| Rozmiar bezpiecznika: | 0.688" L x 0.127" W x 0.81" H (17.48mm x 3.23mm x 20.57mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | GMT |
| Rozszerzony opis: | Fuse Block 15A 125V 5 Circuit Indicating Fuse PCB |
| Opis: | FUSE BLOCK BLADE 125V 15A PCB |
| Aktualna ocena: | 15A |
| Materiał styków: | Copper |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |