Kupować HJ2-AC12V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 9.6 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 3.6 VAC |
| Termination Style: | Plug In |
| przełączanie napięcia: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Seria: | HJ |
| Czas Release: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 20ms |
| Rodzaj mocowania: | Socketable |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | HJ2-AC12V |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 7A |
| Materiał styków: | Silver (Ag) |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 12VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| cewka zasilania: | 1.3 VA |
| Aktualny Coil: | 85.4mA |