HE2AN-SW-DC48V
HE2AN-SW-DC48V
Part Number:
HE2AN-SW-DC48V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Arkusz danych:
HE2AN-SW-DC48V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HE2AN-SW-DC48V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):33.6 VDC
Wyłącz napięcie (Min):4.8 VDC
Termination Style:Screw Terminal
przełączanie napięcia:277VAC, 30VDC - Max
Seria:HE
Czas Release:10ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
Inne nazwy:255-1675
temperatura robocza:-50°C ~ 55°C
Czas zadziałania:30ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:HE2AN-SW-DC48V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Kontakt Ocena (prąd stały):25A
Materiał styków:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy:DPST (2 Form A)
Napięcie cewki:48VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:1.2 kOhms
cewka zasilania:1.92 W
Aktualny Coil:40mA