Kupować HE2AN-SW-DC48V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 4.8 VDC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| przełączanie napięcia: | 277VAC, 30VDC - Max |
| Seria: | HE |
| Czas Release: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | 255-1675 |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 55°C |
| Czas zadziałania: | 30ms |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | HE2AN-SW-DC48V |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 25A |
| Materiał styków: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Formularz kontaktowy: | DPST (2 Form A) |
| Napięcie cewki: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.2 kOhms |
| cewka zasilania: | 1.92 W |
| Aktualny Coil: | 40mA |
| Email: | [email protected] |