Kupować HCPT1309-3R3-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.531" L x 0.465" W (13.50mm x 11.80mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | HCPT1309 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 513-1522 HCPT1309-3R3-R-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Powdered Iron |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | HCPT1309-3R3-R |
| Indukcyjność: | 3.31µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 3.31µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 4.8 mOhm Radial |
| Opis: | FIXED IND 3.31UH 11.4A 4.8 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 4.8 mOhm |
| Aktualna ocena: | 11.4A |
| Obecny - Nasycenie: | 21A |
| Email: | [email protected] |