HCM1A0503-6R8-R
Part Number:
HCM1A0503-6R8-R
Producent:
Bussmann (Eaton)
Opis:
FIXED IND 6.8UH 3.1A SMD
Arkusz danych:
HCM1A0503-6R8-R.pdf
Wprowadzenie
Kupować HCM1A0503-6R8-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Dostawca urządzeń Pakiet:SMD
Rozmiar / Wymiar:0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
Seria:*
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2-SMD, J-Lead
Inne nazwy:HCM1A0503-6R8
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:HCM1A0503-6R8-R
Wysokość - Siedzą (Max):0.118" (3.00mm)
Rozszerzony opis:Inductor 2-SMD, J-Lead
Opis:FIXED IND 6.8UH 3.1A SMD