Kupować HCF4511BEY z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-DIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy: | 497-1375-5 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HCF4511BEY |
| Berło: | BCD |
| Rodzaj wyświetlacza: | LED |
| Cyfry lub znaki: | - |
| Opis: | IC LATCH/DECODER/DRIVER 16 DIP |
| Obecny - Dostawa: | - |
| Konfiguracja: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |