Kupować HCF4050M013TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SO |
| Seria: | 4000 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | Push-Pull |
| Inne nazwy: | 497-1128-2 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość elementów: | 6 |
| Ilość bitów na element: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HCF4050M013TR |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Typ wejścia: | - |
| Rozszerzony opis: | Buffer, Non-Inverting Element 1 Bit per Element Push-Pull Output 16-SO |
| Opis: | IC BUFF/CNVRTR HEX N-INV 16SOIC |
| High Output, Niska - Bieżąca: | 12mA, 48mA |
| Email: | [email protected] |