Kupować HCF4022BEY z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Typ wyzwalania: | Positive Edge |
| wyczucie czasu: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-DIP |
| Seria: | 4000B |
| Nastawić: | Asynchronous |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Ilość elementów: | 1 |
| Ilość bitów na element: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | HCF4022BEY |
| Logic Type: | Binary Counter |
| Rozszerzony opis: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-DIP |
| Kierunek: | Up |
| Opis: | IC COUNTER OCTAL 8OUTPUT 16-DIP |
| hrabia Rate: | 11MHz |
| Email: | [email protected] |