HC4ED-L-DC100V
Part Number:
HC4ED-L-DC100V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 100V
Arkusz danych:
HC4ED-L-DC100V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HC4ED-L-DC100V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):80 VDC
Wyłącz napięcie (Min):10 VDC
Termination Style:Plug In
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:HCE
Czas Release:20ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-40°C ~ 60°C
Czas zadziałania:20ms
Rodzaj mocowania:Socketable
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:HC4ED-L-DC100V
cechy:LED Indicator
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Opis:RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 100V
Kontakt Ocena (prąd stały):1A
Materiał styków:Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Formularz kontaktowy:4PDT (4 Form C)
Napięcie cewki:100VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:10 kOhms
cewka zasilania:1 W
Aktualny Coil:11mA