Kupować HC4ED-L-DC100V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 80 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 10 VDC |
| Termination Style: | Plug In |
| przełączanie napięcia: | 250VAC - Max |
| Seria: | HCE |
| Czas Release: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 60°C |
| Czas zadziałania: | 20ms |
| Rodzaj mocowania: | Socketable |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | HC4ED-L-DC100V |
| cechy: | LED Indicator |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 100V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 1A |
| Materiał styków: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Formularz kontaktowy: | 4PDT (4 Form C) |
| Napięcie cewki: | 100VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 10 kOhms |
| cewka zasilania: | 1 W |
| Aktualny Coil: | 11mA |
| Email: | [email protected] |