HAZ152MBABF0KR
Part Number:
HAZ152MBABF0KR
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
Arkusz danych:
HAZ152MBABF0KR.pdf
Wprowadzenie
Kupować HAZ152MBABF0KR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:1000V (1kV)
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:-
Rozmiar / Wymiar:0.354" Dia (9.00mm)
Seria:HAZ
oceny:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Disc
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:30 Weeks
Numer części producenta:HAZ152MBABF0KR
Lead Style:Straight
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:High Voltage
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1500pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Opis:CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
Pojemność:1500pF