HAC24B150H-10
Part Number:
HAC24B150H-10
Producent:
Crydom
Opis:
SOLID STATE RELAY 240 V
Arkusz danych:
HAC24B150H-10.pdf
Wprowadzenie
Kupować HAC24B150H-10 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Obciążenie:24 ~ 280 V
Napięcie - Wejście:90 ~ 140VAC
Termination Style:Stud
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Seria:HAC
Relay Type:Contactor
Opakowania:Bulk
Package / Case:Hockey Puck
Typ wyjścia:AC
Oporność na terenie (maks.):-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount or Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:HAC24B150H-10
Prąd ładowania:150A
Rozszerzony opis:Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Opis:SOLID STATE RELAY 240 V