Kupować HA9P4905-5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 5 V ~ 15 V, ±2.5 V ~ 7.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset (Max): | 7.5mV @ ±15V |
| Rodzaj: | General Purpose |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOIC |
| Seria: | - |
| Opóźnienie propagacji (Max): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia: | CMOS, Push-Pull |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 75°C |
| Ilość elementów: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HA9P4905-5 |
| Histereza: | - |
| Rozszerzony opis: | Comparator General Purpose CMOS, Push-Pull 16-SOIC |
| Opis: | IC COMPARATOR QUAD PREC 16-SOIC |
| Obecny - spoczynkowy (Max): | 20mA |
| Obecny - Wyjście (Typ): | 50mA |
| Obecny - Wejście diagonalna (Max): | 0.15µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |