Kupować HA4P5002-5Z z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 10 V ~ 40 V, ±5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 5mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-PLCC (9x9) |
| Szybkość narastania: | 1300 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 20-LCC (J-Lead) |
| Typ wyjścia: | - |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 75°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | HA4P5002-5Z |
| Rozszerzony opis: | Buffer Amplifier 1 Circuit 20-PLCC (9x9) |
| Opis: | IC OPAMP BUFFER 110MHZ 20PLCC |
| Obecny - Dostawa: | 8.3mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 220mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 2µA |
| Amplifier Type: | Buffer |
| 3dB Pasmo: | 110MHz |
| Email: | [email protected] |