Kupować HA1-5330-5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | ±10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 200µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-CERDIP |
| Szybkość narastania: | 90 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia: | - |
| Inne nazwy: | Q9643100 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 75°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | HA1-5330-5 |
| Zysk Bandwidth Product: | 4.5MHz |
| Rozszerzony opis: | Sample and Hold Amplifier 1 Circuit 14-CERDIP |
| Opis: | IC OPAMP SMPL HLD 4.5MHZ 14CDIP |
| Obecny - Dostawa: | 19mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 10mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 20nA |
| Amplifier Type: | Sample and Hold |
| 3dB Pasmo: | - |
| Email: | [email protected] |