Kupować GKB-10A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 300V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 125V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.280" Dia x 1.866" L (7.10mm x 47.40mm) |
| Seria: | 70 |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | GKB-10A |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | REPLACES GKB-10 |
| Aktualna ocena: | 10A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 1kA |
| Zatwierdzenia: | CE, UR |
| Aplikacje: | Telecom |
| Email: | [email protected] |