G8JN-1C6T-F-R-DC12
G8JN-1C6T-F-R-DC12
Part Number:
G8JN-1C6T-F-R-DC12
Producent:
Omron
Opis:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Arkusz danych:
G8JN-1C6T-F-R-DC12.pdf
Wprowadzenie
Kupować G8JN-1C6T-F-R-DC12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):8 VDC
Wyłącz napięcie (Min):1 VDC
Termination Style:Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
przełączanie napięcia:16VDC - Max
Seria:G8JN
Czas Release:10ms
Relay Type:Automotive
Opakowania:Bulk
Inne nazwy:G8JN-1C6T-F-R-DC12-ND
G8JN1C6TFRDC12
Z2868
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Czas zadziałania:20ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:G8JN-1C6T-F-R-DC12
cechy:Resistor
Rozszerzony opis:Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Kontakt Ocena (prąd stały):35A
Materiał styków:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Formularz kontaktowy:SPDT (1 Form C)
Napięcie cewki:12VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:68 Ohms
cewka zasilania:1.9 W