Kupować G3VM-61AR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.33VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-DIP |
| Seria: | G3VM |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | G3VM61AR Z3524 |
| Oporność na terenie (maks.): | 200 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | G3VM-61AR |
| Prąd ładowania: | 2A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | RELAY SSR SPST 2A 60V 4-DIP |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |