Kupować G3VM-353G1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.15VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SOP |
| Seria: | G3VM |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | G3VM353G1 Z2450 |
| Oporność na terenie (maks.): | 25 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Numer części producenta: | G3VM-353G1 |
| Prąd ładowania: | 90mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Opis: | RELAY SSR SPST 350V 90MA 4-SOP |
| Obwód: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |