Kupować G3VM-21GR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.15VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SOP |
| Seria: | G3VM |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | G3VM21GR Z2076 |
| Oporność na terenie (maks.): | 8 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | G3VM-21GR |
| Prąd ładowania: | 160mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Opis: | RELAY SSR SPST 20VAC 160MA 4SOP |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |