Kupować G2RL-2A-CF DC48 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 4.8 VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 440VAC, 300VDC - Max |
| Seria: | G2RL |
| Czas Release: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tube |
| Inne nazwy: | G2RL-2A-CFDC48 G2RL1058A G2RL2ACF48DC G2RL2ACFDC48 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Czas zadziałania: | 15ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Numer części producenta: | G2RL-2A-CF DC48 |
| cechy: | Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 8A |
| Materiał styków: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Formularz kontaktowy: | DPST (2 Form A) |
| Napięcie cewki: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 5.36 kOhms |
| cewka zasilania: | 430 mW |
| Aktualny Coil: | 8.96mA |
| Email: | [email protected] |