Kupować G2RK-1-DC12 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 8.4 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | - |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Seria: | G2R |
| Czas Release: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tray |
| Inne nazwy: | G2RK112DC G2RK1139G G2RK1DC12 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 20ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | G2RK-1-DC12 |
| cechy: | Sealed - Flux Protection |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 5A |
| Materiał styków: | Silver Alloy |
| Formularz kontaktowy: | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki: | 12VDC |
| Coil Type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | 170 Ohms |
| cewka zasilania: | 850 mW |
| Aktualny Coil: | 70.6mA |
| Email: | [email protected] |