Kupować G2R-24-ASI DC48 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 7.2 VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Seria: | G2R |
| Czas Release: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tray |
| Inne nazwy: | G2R-24-ASI DC48 BY OMB G2R-24-ASIDC48BYOMB G2R-24-ASIDC48BYOMB-ND G2R24ASI48DC G2R24ASIDC48BYOMB G2RN8559R |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 15ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | G2R-24-ASI DC48 |
| cechy: | Sealed - Fully |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 48V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 4A |
| Materiał styków: | Silver Alloy |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 4.17 kOhms |
| cewka zasilania: | 530 mW |
| Aktualny Coil: | 11.5mA |
| Email: | [email protected] |