Kupować G2R-2-AC6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 4.8 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 1.8 VAC |
| Termination Style: | PC Pin |
| przełączanie napięcia: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Seria: | G2R |
| Czas Release: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Tray |
| Inne nazwy: | G2R26AC G2R2AC6 G2RN8505M |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 15ms |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | G2R-2-AC6 |
| cechy: | Sealed - Flux Protection |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VAC Coil Through Hole |
| Opis: | RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 5A |
| Materiał styków: | Silver Alloy |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 6VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 16 Ohms |
| cewka zasilania: | 0.9 VA |
| Aktualny Coil: | 150mA |
| Email: | [email protected] |