Kupować FZT956TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 200V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 370mV @ 300mA, 3A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 3W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Inne nazwy: | FZT956TR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | FZT956TA |
| Częstotliwość - Transition: | 110MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 200V 2A 110MHz 3W Surface Mount SOT-223 |
| Opis: | TRANS PNP 200V 2A SOT-223 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 1A, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 2A |
| Email: | [email protected] |