Kupować FX0457 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 250V |
|---|---|
| Termination Style: | PC Pin |
| Seria: | Touchproof® PC2 |
| Inne nazwy: | 708-1898 FX0457-ND |
| Orientacja: | Horizontal |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | PCB |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | FX0457 |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 5mm x 20mm |
| Do użytku z / Podobne produkty: | 5mm x 20mm |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 10A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Opis: | FUSE HLDR CARTRIDGE 250V 10A PCB |
| Aktualna ocena: | 10A |
| Materiał styków: | Brass |
| Kontakt Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |