Kupować FWH-15A14F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 500V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Seria: | FWH |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | 283-3947 FWH-15A14F-ND FWH15A14F |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 10 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | FWH-15A14F |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 15A 500VAC/VDC |
| Aktualna ocena: | 15A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 50kA DC |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |