Kupować FWH-016A6F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm) |
| Seria: | FWH |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 48 @ Unknown Test |
| Numer części producenta: | FWH-016A6F |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | BUSS SEMICONDUCTOR 500V |
| Aktualna ocena: | 16A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 50kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |