Kupować FWA-30A10F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 150V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 150V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Seria: | FWA |
| Czas odpowiedzi: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Inne nazwy: | 283-3940 FWA-30A10F-ND FWA30A10F |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 100 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | FWA-30A10F |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 30A 150VAC/VDC 5AG |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA |
| Zatwierdzenia: | CE, UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |