Kupować FNW-25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm) |
| Seria: | FNW |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Numer części producenta: | FNW-25 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC 5AG |
| Aktualna ocena: | 25A |
| Klasa: | CC |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 10kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UL |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |