Kupować FNA-6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 125V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Seria: | FNA |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Alarm Indicating, 5AG, 10x38.1mm |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | FNA-6 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | Indicating |
| Opis: | FUSE TRON DUAL-ELEMENT INDICATIN |
| Aktualna ocena: | 6A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 10kA |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UL |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |