Kupować FN530-8-99 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | 500V |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | 288V |
| Napięcie znamionowe AC: | - |
| Termination Style: | Terminal Block, Wire Leads |
| Seria: | FN 530 |
| Inne nazwy: | 291-577 800569 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN530-8-99 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | - |
| Rodzaj filtra: | Three Phase (Delta) |
| Opis: | LINE FILTER 8A CHASSIS MOUNT |
| Aktualny, bieżący: | 8A |
| Konfiguracja: | Three Stage |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |