Kupować FN351-16-29 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase): | 440V |
| Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral): | 250V |
| Napięcie znamionowe AC: | - |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Seria: | FN 351 |
| Inne nazwy: | 290-285 800040 817-1136 FN 351 - 16-29 FN3511629 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | FN351-16-29 |
| Indukcyjność: | - |
| Częstotliwość - działanie: | DC ~ 60Hz |
| Rodzaj filtra: | Three Phase (Delta) |
| Opis: | LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT |
| Aktualny, bieżący: | 16A |
| Konfiguracja: | Single Stage |
| Zatwierdzenia: | CSA, ENEC, UR |
| Aplikacje: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |