FN351-16-29
FN351-16-29
Part Number:
FN351-16-29
Opis:
LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Arkusz danych:
FN351-16-29.pdf
Wprowadzenie
Kupować FN351-16-29 z BYCHPS
Napięcie znamionowe DC:-
Napięcie znamionowe AC (Phase to Phase):440V
Napięcie znamionowe AC (Phase to Ground / Neutral):250V
Napięcie znamionowe AC:-
Termination Style:Terminal Block
Seria:FN 351
Inne nazwy:290-285
800040
FN 351 - 16-29
FN3511629
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:FN351-16-29
Indukcyjność:-
Częstotliwość - działanie:DC ~ 60Hz
Rodzaj filtra:Three Phase (Delta)
Opis:LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Aktualny, bieżący:16A